Oczyszczanie organizmu

Jagoda acai berry, poza wieloma innymi zdrowotnymi właściwościami, jest w stanie skutecznie oczyścić organizm z toksyn. Istnieje też kilka preparatów na bazie acai berry, które dodatkowo wzbogacono w inne substancje usuwające toksyny. Jagody acai oczyszczają z toksyn i szkodliwych substancji m.in. za sprawą wysokiej zawartości błonnika, który reguluje wypróżnienia oraz wspomaga procesy trawienne.

Oczyszczanie organizmu z toksyn jest niezwykle ważne dla ludzkiego zdrowia oraz urody. Pozwala nie tylko zachować równowagę w funkcjonowaniu ustroju, ale także sprawia, że wygląd skóry, włosów i paznokci ulega znacznej poprawie.

Wszyscy jesteśmy narażeni na szkodliwe działanie toksyn, ponieważ znajdują się one w powietrzu, pożywieniu, wodzie i glebie. Przedostają się one do organizmu przez płuca, układ pokarmowy oraz skórę. Te chorobotwórcze substancje chemiczne nie posiadają smaku ani zapachu, dlatego możemy być ich zupełnie nieświadomi.

Wątroba, płuca i nerki to narządy wewnętrzne, które są w stanie poradzić sobie z toksynami, ale inne organy często nie są zdolne do samoistnego odtrucia. Toksyny są zazwyczaj zgromadzone w układzie kostnym, skórze, włosach i paznokciach i mogą być w nich zamagazynowane nawet na kilka lat.

Toksyny uszkadzają komórki i wywołują takie zmiany, jak pogorszenie wyglądu skóry, niezdrowa cera, wypryski i stany zapalne skóry, kruchość paznokci, zmęczenie, osłabienie i zmniejszenie koncentracji uwagi. Nieusuwane z organizmu, toksyny obniżają sprawność fizyczną i umysłową, wywołują złe samopoczucie i obniżają odporność.

Z powodu tak dużej szkodliwości dla zdrowia toksyny powinny być regularnie usuwane. Róż eto oczyszczania organizmu ze szkodliwych substancji stosowane są już od wieków. Po gruntownych badaniach okazało się, że także jagoda acai posiada właściwości oczyszczające. Acai usuwa wolne rodniki tlenowe dzięki zawartości przeciwutleniaczy oraz inne groźne toksyn, ponieważ usprawnia funkcjonowanie narządów wewnętrznych, odpowiedzialnych za pozbywanie się związków toksycznych.

Stosowanie jagody acai w celu oczyszczenia organizmu z toksyn jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia, ponieważ jej pochodzenie jest całkowicie naturalne. Jagoda acai nie powoduje żadnych skutków ubocznych, w przeciwieństwie do metody nazywanej głodówką, która co prawda działa oczyszczająco, ale jednocześnie wyniszcza organizm i wywołuje skutki uboczne.

Jagoda acai to najlepszy, w pełni naturalny oraz najbardziej bezpieczny sposób na uwolnienie swojego ciała od toksyn.

Dodaj komentarz