Acai Berry FAQ

Acai Berry Najczęściej zadawane pytania

Czym jest owoc Acai Berry?

Acai jest owocem, który jest zbierany z brazylijskiej dżungli. Jest to niewielka, czarno-fioletowa, jagoda która wygląda jak nieco mniejsze winogrono.

Czy Acai jest uznawane za ekologiczne?
Pod względem oznaczenia jako „produkt ekoligczny,” nie. Sprzedawane produkty są zazwyczaj poddane procesowi liofilizacji, który zapewnia znacznie dłuższą trwałość suplementu. Jednakże, sam produkt jest zbierany z drzew, będących pod opieką tubylców, lasów deszczowych Brazylii.

Kto nie powinien używać produktów Acai?
Oczywiście, zanim rozpoczniesz przyjmowanie, naturalnego lub modyfikowanego Acai, należy skonsultować się z lekarzem. Acai powinno byc unikane przez kobiety w ciąży, dzieci i pozostałych, którzy zostali poinformowani przez lekarzy, że może to być niebezpieczne dla ich zdrowia. Dla wszystkich innych, należy spodziewać się tylko pozytywnych efektów działania Acai Berry.

Dlaczego wciąż słyszymy o antyoksydantach w Acai?
Z pewnością jesteś świadom, że lekarze wręcz zalecają, by wypić kieliszek wina na co dzień. Mogę cię zapewnić, że to nie z powodu zawartego w winie alkoholu. To ze względu na antyoksydanty. Jagody Acai są bogate w antyoksydanty redukujące cholesterol i wolne rodniki, które niszczą komórki. Co jest zadziwiające to, że jagody Acai zawierają 30-krotność antocyjanów niż winogrona użyte do produkcji czerwonego wina. Mimo że obydwa owoce są owocami ciemnymi, acai wygrywa zdecydowanie.

Jakich korzyści można się spodziewać stosując Acai?
W oparciu o doświadczenia i opinie ludzi, kontaktując się z nami, wymieniamy niektóre ze zgłoszonych korzyści stosowania suplementów acai berry:

* Wzmacnia system odpornościowy
* Zawiera niezbędne składniki mineralne takie jak żelazo, potas, fosfor i wapń
* Wysoka zawartość błonnika, więc pomaga przewodowi pokarmowemu pozostawać czystym i działać prawidłowo
* Poprawia sprawnoćś seksualną
* Oczyszczanie / efekt detoksykacji
* Wysoka wartość odżywcza
* Lepsze spanie, poprawa jakości snu
* Więcej białka niż w przeciętnym jajku
* Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe niezbędne dla zwalczania złego cholesterolu
* Naturalna multiwitamina (zawiera witaminy B1, B2, B3, C i E)

Jakie są tabletki acai berry?
Kapsułki acai berry wyprodukowane są na bazie naturalnych roślin, są więc całkowicie nieszkodliwy i, co ważniejsze, podczas procesu wytwarzania nie zostały skrzywdzone żadne zwierzęta. Tabletki acai berry są koszerne, halal i wegańsko zatwierdzone.

Dodaj komentarz